AMAROSS jedálenská súprava

Exkluzívny moderný jedálenský set pre náročných zákazníkov. Ušľachtilé materiály najvyššej kvality. Precízne spracovanie. Odolný voči vode, dažďu aj UV žiareniu.

Výnimočný dizajn od dánskych návrhárov, komfort i praktické funkčné vlastnosti a ergonómia. Elegantná konštrukcia jednoduchých línií z ušľachtilého hliníka v kombinácií s vodeodolnými polstrami, zaodetými do poťahov z patentovaného materiálu Sunbrella®.

VYPREDANÉ
4530 €
Táto položka je trvalo dopredaná. Veríme, že v našej ponuke nájdete alternatívny tovar.

Rozmery a špecifikácia

Stôl so sklom
6x stolička
240 x 120 x 75 cm
58 x 64 x 82 cm

Ušľachtilý hliník so špeciálnou povrchovou úpravou nielen nádherne vyzerá, je zároveň veľmi odolný voči nepriaznivým vplyvom počasia. 

V polstroch je použitá unikátna rýchloschnúca pena Quick Dry Foam, ktorá svojou štruktúrou otvorených buniek vylučuje vlhkosť a zabraňuje vzniku plesní, či zápachov. Poťahy matracov sú vyrobené z patentovanej látky Sunbrella®, ktorá je veľmi mäkká, pohodlná a vďaka antibakteriálnym vláknam aj odolná voči vlhkosti a plesniam. Látka sa jednoducho perie a udržiava, zachováva si dlhodobo farebnú stálosť a nebledne ani vplyvom slnenčných lúčov. Neškodí jej voda, ani chlór. 

Vďaka kombinácií QDF peny a látky Sunbrella® voda z nábytku uniká a nezachytáva sa v ňom ani pri dlhšie trvajúcom daždivom počasí.

Podsedáky: matrace, v ktorých je použitá rýchlo schnúca pena ( QDF ), majú najlepšiu látku Sunbralla pre použitie v exteriéri.  Látka je odolná voči vlhkosti a ľahko sa perie. Set s matracmi a látkou Sunbrella je absolútne vode odolný.

Farba podsedákov je tmavošedá, súčasťou setu sú aj vankúše.

 


Súvisiaci tovar


Opýtajte sa predajcu: