ARIES sedacia súprava

Funkčnosť, komfort a elegantný dizajn sú len niektoré z mnohých výhod sedacej súpravy ARIES. Praktický stôl s poličkou poskytuje pohodlie na najvyššej úrovni.

1 týždeň
865 €

Rozmery a špecifikácia

Funkčnosť, komfort a elegantný dizajn sú len niektoré z mnohých výhod sedacej súpravy ARIES. Umelý ratan, z ktorého je nábytok vyrobený, ponúka svojim majiteľom množstvo benefitov. V exteriérových priestoroch môže ostávať po celý rok, keďže extrémne teploty či iné poveternostné vplyvy nemajú vplyv na jeho kvalitu. Funkčný stôl s poličkou zabezpečuje pohodlie na najvyššej úrovni. Tento set je dokonalým nábytkom nielen pre súkromné priestory, ale i hotely, reštaurácie a iné verejné priestranstvá.

Rozmery:
  • 1 x pohovka: 120 x 70 x 85 cm
  • 2 x kreslo: 72 x 70 x 85 cm
  • 1 x stôl: 80 x 50 x 35 cm, priesvitný povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm (uložený na ráme stola so silikonovými podložkami, ktoré zabraňujú jeho pošmyknutiu)
  • polstre: hrúbka 7 cm

Ďalšie rozmery:

  • šírka lakťovej opierky: 7 cm
  • výška kresiel kresiel a pohoviek: vankúš 35 cm + 7 cm
  • výška operadla sedadla: 45 cm 

Rozmery sú uvedené: šírka x hĺbka x výška v cm.

Materiál: umelý prémiový plochý ratan (7-8 mm x 1,2 mm), odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: oceľová konštrukcia (žiada si jednoduchú montáž).

Polstre: poťahy sú vyrobené zo 100 % vodeodolného materiálu (polyester), sú odnímateľné, plnené špeciálnou penou, ktorá odpudzuje vlhkosť a je možné ich prať na nízkej teplote.

Farebné prevedenie: čierna
farba polstrov: biela (smotanová)

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.

 


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: