DUO polohovateľná dvojposteľ

Štýlová polohovateľná dvojposteľ DUO je skvelým riešením pre tých, ktorí sa radi opaľujú a užívajú si pohodlie na záhradách počas príjemných teplých dní.

1 týždeň
880 €

Rozmery a špecifikácia

Komfortná polohovateľná dvojposteľ DUO je ideálna pre všetkých, ktorí obľubujú opaľovanie či leňošenie na slniečku vo dvojici. Mäkké matrace a nastaviteľné operadlá poskytujú maximálné pohodlie. Umelý ratan, z ktorého je nábytok vyrobený, zaručuje dlhú životnosť a minimálnu starostlivosť. Neabsorbuje vlhkosť a nepodlieha škodlivým vplyvom poveternostných podmienok - materiál sa nedeformuje a nestráca svoju farbu. Toto atraktívne dvojležadlo sa iste stane lákadlom každej záhrady.

Rozmery:

  • dĺžka: 215 cm
  • šírka: 165 cm
  • výška: 30 cm so sklopenými operadlami dole a do 90 cm (maximálna výška) so zdvihnutými operadlami
  • výška sedadla: 30 cm
  • šírka polyratánového rámu: 12 cm
  • hrúbka matraca: 8 cm

Materiál: umelý prémiový plochý ratan (7-8 mm x 1,2 mm), odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Farebné prevedenie: čierna, ošúchaná šedá,
farba matracu: ecru (smotanová).

Matrac: poťahy sú odnímateľné (na odopínateľný zips) a sú vyrobené zo 100 % vodeodolného materiálu (polyester), je možné ich prať na nízkej teplote.

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.

 


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: