HILLIER bočný stolík so sklom

Ratanový bočný stolík HILLIER je kvalitne spracovaný, praktický a nanajvýš vkusný. Navyše je veľmi ľahký, takže ho môžete prenášať kamkoľvek a bez námahy.

1 týždeň
160 €

Rozmery a špecifikácia

Bočný ratanový stolík HILLIER sa perfektne hodí k rôznym sedacím súpravám do súkromných záhrad, ale i ako vybavenie menších priestorov, napríklad na menšie terasy či balkóny. Nezaberá veľa miesta a vďaka hliníkovej a ľahkej štruktúre sa dá bez veľkého úsilia presunúť z jedného miesta na druhé. Kvalitný umelý ratan je odolný voči škodlivým vplyvom poveternostných podmienok. Stolík po vybratí z krabice nevyžaduje žiadnu montáž a je možné ho okamžite začať využívať. Sklenená horná časť stola je namontovaná na silikónových prísavkách, ktoré bránia jej pohybu.

Rozmery:

  • dĺžka: 40 cm
  • šírka: 40 cm
  • výška: 40 cm
  • priesvitný povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm (uložený na ráme stola so silikonovými podložkami, ktoré zabraňujú jeho pošmyknutiu)

Materiál: umelý prémiový plochý ratan odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba ratanu, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Farebné prevedenie: tmavohnedý, čierny.

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: