HILLIER jedálenský stôl

Jedálenský stôl HILLIER z umelého ratanu poskytuje vysoký komfort pri stolovaní na Vašej záhrade. Vďaka svojej výške je vhodný aj k nižším sedacím súpravám.

1 týždeň
305 €

Rozmery a špecifikácia

Záhradný stôl HILLIER bude skvelým doplnkom akéhokoľvek priestoru. Nezaberá veľa miesta a vďaka hliníkovej a ľahkej štruktúre sa dá bez veľkého úsilia presunúť z jedného miesta na druhé. Umelý ratan, z ktorého je stôl vyrobený, nepodlieha škodlivým vplyvom poveternostných podmienok, takže je využiteľný celoročne. Je praktický a mimoriadne funkčný, a preto nájde uplatnenie v súkromných priestoroch, ako aj v reštauračných a hotelových prevádzkach. Stolík po vybratí z krabice nevyžaduje žiadnu montáž a je možné ho okamžite začať využívať. Sklenená horná časť stola je namontovaná na silikónových prísavkách, ktoré bránia jej pohybu. 

Rozmery:

  • dĺžka: 94 cm
  • šírka: 64 cm
  • výška: 35 cm
  • priesvitný povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm (uložený na ráme stola so silikonovými podložkami, ktoré zabraňujú jeho pošmyknutiu)

Materiál: umelý prémiový plochý ratan odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba ratanu, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Farebné prevedenie: tmavohnedý.

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.

 


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: