HILLIER stolík so sklom

Ratanový stolík HILLIER sa stane štýlovým doplnkom každej záhrady. Vďaka jednoduchému a elegantnému vzhľadu sa výborne kombinuje s rôznymi sedacími súpravami.

1 týždeň
185 €

Rozmery a špecifikácia

Dizajnový ratanový stôl HILLIER sa perfektne hodí k rôznym sedacím súpravám do súkromných záhrad, ale i ako vybavenie menších priestorov, napríklad na menšie terasy či balkóny. Vďaka umelému ratanu, z ktorého je vyrobený, Vám bude slúžiť tento kus nábytku slúžiť dlhé roky a to pri minimálnej údržbe. Stolík po vybratí z krabice nevyžaduje žiadnu montáž a je možné ho okamžite začať využívať. Sklenená horná časť stola je namontovaná na silikónových prísavkách, ktoré bránia jej pohybu.

Rozmery:

  • dĺžka: 70 cm
  • šírka: 70 cm
  • výška: 30 cm
  • priesvitný povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm (uložený na ráme stola so silikonovými podložkami, ktoré zabraňujú jeho pošmyknutiu)

Materiál: umelý prémiový plochý ratan odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba ratanu, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Farebné prevedenie: tmavohnedý, čierny.

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: