HIRACLIO sedacia súprava

Ratanová sedacia súprava HIRACLIO Vás prekvapí svojou jednoduchosťou, funkčnosťou a vzhľadom. Nevyžaduje veľké priestory, takže má široké možnosti využitia.

1 týždeň
885 €

Rozmery a špecifikácia

Unikátna a elegantná súprava záhradného nábytku MODESTO bude vyzerať krásne v každom vonkajšom priestore. Nábytok odolá nepriaznivým poveternostným podmienkam - neabsorbuje vlhkosť, bledne a nezmení farbu. Dokonalá kombinácia kvalitných materiálov a módnych farieb poteší tých najnáročnejších zákazníkov. Táto sedacia súprava nie je náročná na veľké priestory, takže má široké možnosti využitia. S týmto elegantným setom si perfektne užijete voľné chvíle na záhrade s rodinou či priateľmi.

Rozmery:
  • 1 x pohovka: 122 x 72 x 76 cm
  • 2 x kreslo: 61 x 72 x 76 cm
  • 1 x stôl: 93 x 51 x 40 cm, priesvitný povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm
  • polstre: 3 x na sedadlo, 4 x na operadlo sedadiel, hrúbka 10 cm (sedadlo), 15 cm (operadlo)

Rozmery sú uvedené: šírka x hĺbka x výška v cm.

Materiál: umelý prémiový plochý ratan (17 mm x 1,2 mm) + umelý okrúhly ratan, odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Polstre: poťahy sú vyrobené zo 100 % vodeodolného materiálu (polyester), sú odnímateľné, plnené špeciálnou penou, ktorá odpudzuje vlhkosť a je možné ich prať na nízkej teplote.

Farebné prevedenie: zmes šedých odtieňov
farba polstrov: biela (smotanová)

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.

 


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: