IZAR polohovateľná posteľ

Komfortná polohovateľná posteľ IZAR si získa najmä majiteľov bazénov a fanúšikov opaľovania. Mix okrúhleho i plochého ratanu dotvára jej atraktívny vzhľad.

skladom
680 €

Rozmery a špecifikácia

Jedinečná a štýlová polohovateľná posteľ IZAR si získa najmä majiteľov domácich bazénov a fanúšikov opaľovania. Mäkký matrac v ecru farbe Vám dožičí komfortný a príjemný odpočinok na čerstvom vzduchu. Kombinácia okrúhleho i plochého ratanu dotvára jej atraktívny vzhľad.

Rozmery:

  • dĺžka: 202 cm
  • šírka: 74 cm
  • výška: 30 cm so sklopeným operadlom a do 55 cm (maximálna výška) so zdvihnutým operadlom
  • výška sedadla: 30 cm + 10 cm matrac
  • hrúbka matraca: 10 cm, matrac s odnímateľným vankúšom je súčasťou setu

Materiál: plochý umelý ratan (17 mm x 1,2 mm) v kombinácii s okrúhlym umelým ratanom, odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Matrac: poťah na matrac je odnímateľný (odopínateľný na zips) a vyrobený z nepremokavého materiálu (100 % polyester), ktorý sa dá prať pri nízkych teplotách. Poťah na matrac je vyrobený z vysoko kvalitnej tkaniny potiahnutej teflónom, ktorá ho chráni pred vlhkosťou. Výplň matraca je vyrobená z vysokokvalitnej čalúnenej peny, ktorá zabraňuje deformácii. 

Farebné prevedenie: šedá melanž s oranžovými odleskami,
farba matraca: ecru (smotanová).

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: