LARISSA sedacia súprava

Atraktívna ratanová sedacia súprava LARISSA sa perfektne hodí na súkromné terasy alebo záhrady, ale aj do reštauračných, hotelových či wellness priestorov.

1 týždeň
440 €

Rozmery a špecifikácia

Ratanová sedacia súprava LARISSA je ideálnym prvkom pre akúkoľvek záhradu či terasu. Nábytok je vyrobený z vysokokvalitného umelého ratanu, ktorý si poradí i s nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Moderný dizajn, originálny vzhľad a živé farby dodajú Vášmu exteriéru svieži nádych. Melanžový materiál s vankúšmi v limetkovej farbe vytvárajú výnimočnú kombináciu. Elegantné vankúše na sedadlách pohovky a kresiel zvyšujú kvalitu odpočinku.

Rozmery:
  • 2 x kreslo: 58 x 60 x 78 cm
  • 1 x pohovka: 107 x 60 x 78 cm
  • 1 x stôl: 74 x 40 x 38 cm, matný povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm (vstavaný do ratanového rámu stola)
  • polstre: hrúbka 5 cm

Rozmery sú uvedené: šírka x hĺbka x výška v cm.

Materiál: umelý prémiový plochý ratan (7-8 mm x 1,2 mm), odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: oceľová nosná konštrukcia (vyžaduje jednoduchú montáž).

Polstre: poťahy sú vyrobené zo 100 % vodeodolného materiálu (polyester), sú odnímateľné, plnené špeciálnou penou, ktorá odpudzuje vlhkosť a je možné ich prať na nízkej teplote.

Farebné prevedenie: šedá melanž
farba polstrov: zelená

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.

 


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: