NELA polohovateľné lehátko

Atraktívne záhradné lehátko NELA učaruje každému pre svoje kvalitné spracovanie a maximálny komfort. Unikátny vzhľad plný farieb skrášli každú záhradu.

1 týždeň
695 €

Rozmery a špecifikácia

Moderné záhradné lehátko NELA v sebe spája pohodlie, funkčnosť a originálny dizajn. Určite poteší i tie najnáročnejšie chute zákazníkov a dodá jedinečný nádych a šmrnc každej jednej záhrade či terase. Kombinácia syntetických vlákien s termoplastickým opletením a hliníkovým rámom poskytuje výnimočnú ľahkosť, takže presúvanie a manipulácia s ležadlom je úplne jednoduchá. Navyše je materiál odolný voči škodlivým vplyvom intenzívneho slnečného žiarenia.

Rozmery: 

  • šírka: 203 cm
  • hĺbka: 76 cm
  • výška: 30 cm - možnosť zdvihnutia opierky hlavy do výšky 87 cm (6-stupňové nastavenie)
  • hrúbka matraca: 8 cm

Materiál: pletenina zo syntetických vlákien.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Farebné prevedenie: svetlosivé,
farba matracu: tyrkysová.

Matrac: poťah na matrac je odnímateľný (odopínateľný na zips) a vyrobený z nepremokavého materiálu (100 % polyester), ktorý sa dá prať pri nízkych teplotách. Poťah na matrac je vyrobený z vysoko kvalitnej tkaniny potiahnutej teflónom, ktorá ho chráni pred vlhkosťou. Výplň matraca je vyrobená z vysokokvalitnej čalúnenej peny, ktorá zabraňuje deformácii. 

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: