SERPENS sedacia súprava

Sedacia súprava SERPENS z umelého ratanu má modulárnu konštrukciu, takže jeho majiteľom umožňuje presúvať a kombinovať jednotlivé časti podľa svojho gusta.

1 týždeň
1465 €

Rozmery a špecifikácia

Ratanová sedacia súprava SERPENS je ideálnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú jednoduchosť a komfort. Skvelou výhodou je hliníková konštrukcia setu, ktorá obsahuje 6 prvkov. Umelý ratan v kombinácii s ľahkou hliníkovou konštrukciou umožňujú jednoduchú manipuláciu s nábytkom, takže si ho môžete kombinovať a usporiadať podľa svojich želaní. Jediným obmedzením je Vaša fantázia! Záhradný set nie je citlivý na vlhkosť, extrémne teploty ani slnečné lúče.

Rozmery:
  • 2 x modul bez opierok rúk: 70 x 82 x 67 cm
  • 3 x rohový modul: 82 x 82 x 67 cm
  • 1 x stôl: 70 x 70 x 30 cm, povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm (uložený na ráme stola so silikonovými podložkami, ktoré zabraňujú jeho pošmyknutiu)
  • polstre: 5 x na sedadlo, 6 x na operadlo sedadiel, hrúbka 12 cm

Ďalšie rozmery:

  • šírka lakťových opierok a operadiel za chrbtom: 12 cm
  • výška sedadla modulov: 30 cm + vankúš 12 cm
  • výška operadla sedadla: 37 cm
  • zadné vankúše siahajú 5 cm nad okraj operadla

Rozmery sú uvedené: šírka x hĺbka x výška v cm.

Materiál: umelý prémiový plochý ratan (7-8 mm x 1,2 mm), odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Polstre: poťahy sú vyrobené zo 100 % vodeodolného materiálu (polyester), sú odnímateľné, plnené špeciálnou penou, ktorá odpudzuje vlhkosť a je možné ich prať na nízkej teplote.

Farebné prevedenie: čierna
farba polstrov: biela (smotanová)

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: