VOYAGER sedacia súprava

Funkčnosť, komfort, unikátny a atraktívny vzhľad - to je sedacia súprava VOYAGER. Vďaka jej veľkosti je ideálne aj do menších a stiesnených priestorov.

1 týždeň
450 €

Rozmery a špecifikácia

Funkčnosť, komfort, unikátny a atraktívny vzhľad - to je sedacia súprava VOYAGER. Vďaka vlastnostiam umelého ratanu je nábytok z tohto materiálu ideálny pre záhrady. Set je možné nechať na vonkajších priestoroch počas celého roka, je odolný voči mnohým nepriaznivým vplyvom počasia. Pre jeho kompaktnú veľkosť sa zmestí i do menších a stiesnených exteriérových priestorov.

Rozmery:
  • 2 x kreslo: 70 x 70 x 70 cm
  • 1 x stôl: 49 (priemer) x 39 (výška) cm, povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm
  • polstre: hrúbka 5 cm

Rozmery sú uvedené: šírka x hĺbka x výška v cm.

Materiál: umelý prémiový plochý ratan (7-8 mm x 1,2 mm), odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: hliníková nosná konštrukcia (odolnosť voči korózii, nižšia hmotnosť = ľahká manipulácia).

Polstre: poťahy sú vyrobené zo 100 % vodeodolného materiálu (polyester), sú odnímateľné, plnené špeciálnou penou, ktorá odpudzuje vlhkosť a je možné ich prať na nízkej teplote.

Farebné prevedenie: prírodná hnedá
farba polstrov: biela (smotanová)

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť.

 


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: