ZELDA sedacia súprava

Priestranná sedacia súprava ZELDA, ktorá upúta svojím elegantným vzhľadom a kvalitným spracovaním, sa stane pýchou záhrady aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

1 týždeň
1110 €

Rozmery a špecifikácia

Mimoriadne funkčná sedacia súprava ZELDA sa vyznačuje moderným dizajnom a jedinečným vzhľadom. Vďaka svojej štruktúre je set vhodný rovnako na stolovanie, ako i relaxáciu na čerstvom vzduchu. Umelý ratan, z ktorého je set vyrobený, je odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Poradí si so slnkom, vlhkosťou i extrémnymi teplotami. K maximálnemu komfortu prispejú pohodlné vankúše.

Rozmery:
  • 1 x pohovka: 180 x 70 x 72 cm
  • 1 x pohovka: 235 x 70 x 72 cm
  • 1 x stôl: 70 x 145 x 68 cm, priesvitný povrch vyrobený z tvrdeného ochranného skla o hrúbke 5 mm (uložený na ráme stola so silikonovými podložkami, ktoré zabraňujú jeho pošmyknutiu)
  • polstre

Rozmery sú uvedené: šírka x hĺbka x výška v cm.

Materiál: umelý prémiový plochý ratan (7-8 mm x 1,2 mm), odolný voči UV a dažďu, jednoduchá údržba, vhodný do exteriéru.

Konštrukcia: oceľová nosná konštrukcia.

Polstre: poťahy sú vyrobené zo 100 % vodeodolného materiálu (polyester), sú odnímateľné, plnené špeciálnou penou, ktorá odpudzuje vlhkosť a je možné ich prať na nízkej teplote

Farebné prevedenie: svetlošedá melanž
farba polstrov: svetlošedá

Nábytok z umelého ratanu je bezúdržbový, takže nevyžaduje takmer žiadnu staroslivosť. Použité sklo je špeciálne tvrdené. Vďaka hliníkovej nosnej konštrukcii je odolný voči korózii, veľmi stabilný a má dlhú životnosť. Set obsahuje svorky na pripojenie modulov.


Súvisiaci tovar


K tomuto produktu zatiaľ nebolo pridané žiadne príslušenstvo na dokúpenie.

Opýtajte sa predajcu: